«The Vaccines» зіграють на розігріві в «Imagine Dragons»

«The Vaccines» не в новинку грати на одній сцені з рок-зірками першої величини — на їхньому рахунку спільні виступи з «Arctic Monkeys», «The Rolling Stones», «Muse» і «Red Hot Chili Peppers».

The Vaccines зіграють на розігріві Imagine Dragons

The Vaccines зіграють на розігріві Imagine Dragons

На обкладинці найпершого альбому «The Vaccines» красувалася фраза: «Ну і чого ви чекали від «The ​​Vaccines?». Чекали, треба сказати, багато чого: вже до того моменту, коли платівка з’явилася в магазинах, журнал NME та інші видання вже встигли назвати ансамбль черговими рятівниками рок-н-ролу від нудьги і старості. І хоча подібні звання британська преса роздає направо і наліво, у випадку з хлопцями із Західного Лондону в ньому був певний сенс.

Нахабні, злі, веселі і красиві, «The Vaccines» грали (і грають сьогодні) висооктановий, відчайдушний і чіпкий рок дуже англійської вичинки; терзають струни, тиснуть на педалі і співають красивим голосом молодого хулігана Джастіна Хейуарда-Янга про жінок, самотність, любов і розпусне життя. Номінації на BRIT Awards та інші престижні нагороди свідчення того, що в цілому і так зрозуміло, якщо включити в навушниках будь-яку їхню пісню: з усіх класичних гітарних ансамблів Англії ці зараз чи не найпереконливіші.

«The Vaccines» не в новинку грати на одній сцені з рок-зірками першої величини на їхньому рахунку спільні виступи з «Arctic Monkeys», «The Rolling Stones», «Muse» і «Red Hot Chili Peppers».

В 2018 інді-рокери записали нову платівку «Combat Sports», з якою і приїдуть до Києва.

https://www.facebook.com/thevaccines/

http://www.thevaccines.com

https://www.instagram.com/thevaccines/

https://www.youtube.com/user/TheVaccinesVEVO

Квитки https://concert.ua/uk/eventpage/imagine-dragons

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: