Ірина Домненко
39 записи

Прем’єра кліпу “Бумбокс” та “O.Torvald” “Вечiр в Рiо”

0

Як втекти від автомобіля, отримати по обличчю букетом троянд і лишитися без жодної подряпини, стерти оксфордами ноги в кров і вижити під градом куль? Відповіді шукайте в кліпі “Бумбокс” та “O.Torvald” “Вечiр в Рiо”.

Прем'єра кліпу Бумбокс та O.Torvald “Вечiр в Рiо”

Прем’єра кліпу “Бумбокс” та “O.Torvald” “Вечiр в Рiо”

Замість вступу. Літо 2014 року

O.Torvald” працюють над матеріалом, який пізніше стане альбомом “Ти Є”. Під час однієї з сесій Андрій Хливнюк, який виступає в цьому альбомі в різних іпостасях, заходить до студійної кімнати і говорить: “А ну, що ви зараз грали?  Я знаю, що робити далі”. Так з’являється поп-рок-хіт, пісня “Вечiр в Рiо”. Далекоглядний продюсер альбому, Олексій Согомонов, хоча й перебуває в абсолютній ейфорії від почутого, тонко натякає, що дуетна пісня “O.Torvald” / “Бумбокс” на альбомі вже є. Це римейк знаменитої “Сочи”, авторства гурту “Ляпис Трубецкой”. Так що музикантам пропонують зібрати волю в кулак і підкорити Україну альбомом “Ти Є”, що й сталося. А “Рio” залишити до кращих часів. І такі часи настають в 2017 році.

“Бiсайди” та “Голий Король”

У серпні 2017 виходить міні-альбом “Бумбоксу” під назвою “Голий Король”, серед шести пісень якого є й “Вечiр в Рiо”. Фани тепло приймають трек, гурт грає його від Денвера до Кропивницького, але особливих ставок на пісню не робить. Злі язики подейкують, що справа у важкому розриві Галича з Хливнюком й Согомоновим, на лейбл яких, “Музика для Мас”, були підписані “O.Torvald”. Після рокіровок у складі, складних контрактів і нескінченних зйомок, “O.Torvald” хочуть повернутися до коріння й випускають альбом “Бiсайди”, одна з восьми пісень якого — той самий “Вечiр в Рiо”. Стає зрозуміло, що хтось має сказати: “Я знаю, що робити далі”.

Прем'єра кліпу Бумбокс та O.Torvald “Вечiр в Рiо”

Прем’єра кліпу “Бумбокс” та “O.Torvald” “Вечiр в Рiо”

Ті ж та бабло

Галич зустрічає на гастролях Хливнюка й пропонує йому зняти кліп. Хливнюк зустрічає Галича в магазині й говорить про дітей. Согомонов взагалі ні про що, крім стрільби й собак не говорить, а тільки гарчить. Всі переписуються в месенджерах, надсилаючи один одному безглузді гіфки й підняті вгору великі пальці. В результаті переговори заходять у глухий кут, але в квітні 2018 року Женя знаходить “жертовне янгя”: до проекту приходить режисер Нікіта Квасніков. Він — темна конячка українського кліпмейкерства, переймається ідеєю “ніч-гонитва-дівчина за кермом-ми тікаємо” й починає вибудовувати з неї щось середнє між “Божевільний Максом”, “Малюком на драйві” й “Гонитвою”. У момент затвердження чергового кошторису Согомонов обіцяє Нікіті, що замість дублерів режисер сам буде виконувати всі трюки, й сторони моментально доходять до консенсусу.     

Анна Батьківна

Розуміючи, що довго дивитися на сліпучу красу Галича й мудре обличчя Хливнюка глядачі не стануть, а пісня йде щось близько п’яти хвилин, продюсер починає пошук актриси. “ Ти мені актрису знайди, щоб грала, а не як зазвичай ” — наставляє колегу Хливнюк. І Согомонов  чергового разу доводить, що він один на мільйон, привівши Анну Рікунову. Танцівниця Аня, яка пропонує Олексію підписати її в телефоні, як “Анна Батьківна”, виявляється тим самим діамантом в кабріолеті “BMW”. Аня чудово справляється з роллю люблячої істерички, в секунду переходить від стану “Love” до стану “Hate” й готової розчавити свого чоловіка автомобілем. А ще вона п’є за кермом, правда тільки в кліпі.

Прем'єра кліпу Бумбокс та O.Torvald “Вечiр в Рiо”

Прем’єра кліпу “Бумбокс” та “O.Torvald” “Вечiр в Рiо”

Зачарований кабріолет та постріли вночі

Кліп вирішили знімати на Лазурн… Ага, зараз! “Вечiр в Рiо” знімають протягом двох днів на 29 кілометрі траси Київ-Чоп. Тут Согомонов знайшов другорядну дорогу, що веде до будинку якогось поважного чоловіка, який виїжджає на прогулянку з трьома машинами охорони. Нічого не підозрюючи, “мілєйший” Іван Смирнов дає в оренду свій “BMW”. Аня сідає за кермо і далі все, як завжди: “Lights! Camera! Action!”.

На цьому можна було б і закінчити, але ви ж запитаєте: а чому кабріолет зачарований і хто стріляв? Стріляв Хливнюк. Стріляв Галич. Стріляв і шкода, що не влучив, співпродюсер Дмитро Червоний. За кілька годин до зйомок, піддавшись на вмовляння Нікіти, Cогомонов схвалив сцену зі стріляниною. “Ну, він як би падає і типу на дорозі лежить дробовик. Він його бере і гасить по тачці. Йому це все здається, ніхто не постраждає.” У підсумку десь о четвертій ранку, коли українська ніч особливо безтурботна, Хливнюк і Галич палять з двох стволів не так вже й далеко від будинку шанованої людини. Всього-то 19 пострілів зробили. І дійсно, ніхто не постраждав.

Чого не скажеш про кабріолет. Cпочатку баварцеві розбили лобове скло і подряпали стійку, на що Дмитро Червоний, з властивою йому практичністю, відреагував: “Добре, що скло. Камеру чи світлову панель було б дорожче.” Потім несподівано в одному з коліс виявилася дірка розміром зі сливу. На другий день, наскаржившись у “свою профспілку”, померло ще одне колесо. І за півгодини до завершення зйомки оператор подряпав карту дверей обвісом камери. Якщо ви ще тут, просто подивіться кліп “Вечiр в Рiо”. А якщо ви маєте на продаж праву карту дверей від кабріолету “BMW E93 325i” 2007 року — можете не дивитися кліп, а просто негайно зв’яжіться з Согомоновим.


Бумбокс

facebook.com/boomboxfamily

soundcloud.com/mfmlabel

boombox.kiev.ua

instagram.com/boomboxfamily/

youtube.com/user/familyboombox

18 жовтня 2018
17 жовтня 2018