Прем’єра кліпу “Бумбокс” та “O.Torvald” “Вечiр в Рiо”

Як втекти від автомобіля, отримати по обличчю букетом троянд і лишитися без жодної подряпини, стерти оксфордами ноги в кров і вижити під градом куль? Відповіді шукайте в кліпі «Бумбокс» та «O.Torvald» «Вечiр в Рiо».

Прем'єра кліпу Бумбокс та O.Torvald “Вечiр в Рiо”

Прем’єра кліпу «Бумбокс» та «O.Torvald» «Вечiр в Рiо»

Замість вступу. Літо 2014 року

«O.Torvald» працюють над матеріалом, який пізніше стане альбомом “Ти Є”. Під час однієї з сесій Андрій Хливнюк, який виступає в цьому альбомі в різних іпостасях, заходить до студійної кімнати і говорить: “А ну, що ви зараз грали? Я знаю, що робити далі”. Так з’являється поп-рок-хіт, пісня “Вечiр в Рiо”. Далекоглядний продюсер альбому, Олексій Согомонов, хоча й перебуває в абсолютній ейфорії від почутого, тонко натякає, що дуетна пісня «O.Torvald» / «Бумбокс» на альбомі вже є. Це римейк знаменитої “Сочи”, авторства гурту «Ляпис Трубецкой». Так що музикантам пропонують зібрати волю в кулак і підкорити Україну альбомом «Ти Є», що й сталося. А «Рio» залишити до кращих часів. І такі часи настають в 2017 році.

“Бiсайди” та “Голий Король”

У серпні 2017 виходить міні-альбом «Бумбоксу» під назвою «Голий Король», серед шести пісень якого є й “Вечiр в Рiо”. Фани тепло приймають трек, гурт грає його від Денвера до Кропивницького, але особливих ставок на пісню не робить. Злі язики подейкують, що справа у важкому розриві Галича з Хливнюком й Согомоновим, на лейбл яких, «Музика для Мас», були підписані «O.Torvald». Після рокіровок у складі, складних контрактів і нескінченних зйомок, «O.Torvald» хочуть повернутися до коріння й випускають альбом «Бiсайди», одна з восьми пісень якого — той самий «Вечiр в Рiо». Стає зрозуміло, що хтось має сказати: «Я знаю, що робити далі».

Прем'єра кліпу Бумбокс та O.Torvald “Вечiр в Рiо”

Прем’єра кліпу «Бумбокс» та «O.Torvald» “Вечiр в Рiо”

Ті ж та бабло

Галич зустрічає на гастролях Хливнюка й пропонує йому зняти кліп. Хливнюк зустрічає Галича в магазині й говорить про дітей. Согомонов взагалі ні про що, крім стрільби й собак не говорить, а тільки гарчить. Всі переписуються в месенджерах, надсилаючи один одному безглузді гіфки й підняті вгору великі пальці. В результаті переговори заходять у глухий кут, але в квітні 2018 року Женя знаходить “жертовне янгя”: до проекту приходить режисер Нікіта Квасніков. Він — темна конячка українського кліпмейкерства, переймається ідеєю “ніч-гонитва-дівчина за кермом-ми тікаємо” й починає вибудовувати з неї щось середнє між «Божевільний Максом», «Малюком на драйві» й «Гонитвою». У момент затвердження чергового кошторису Согомонов обіцяє Нікіті, що замість дублерів режисер сам буде виконувати всі трюки, й сторони моментально доходять до консенсусу.

Анна Батьківна

Розуміючи, що довго дивитися на сліпучу красу Галича й мудре обличчя Хливнюка глядачі не стануть, а пісня йде щось близько п’яти хвилин, продюсер починає пошук актриси. “ Ти мені актрису знайди, щоб грала, а не як зазвичай ” — наставляє колегу Хливнюк. І Согомонов чергового разу доводить, що він один на мільйон, привівши Анну Рікунову. Танцівниця Аня, яка пропонує Олексію підписати її в телефоні, як «Анна Батьківна», виявляється тим самим діамантом в кабріолеті «BMW». Аня чудово справляється з роллю люблячої істерички, в секунду переходить від стану “Love” до стану “Hate” й готової розчавити свого чоловіка автомобілем. А ще вона п’є за кермом, правда тільки в кліпі.

Прем'єра кліпу Бумбокс та O.Torvald “Вечiр в Рiо”

Прем’єра кліпу «Бумбокс» та «O.Torvald» «Вечiр в Рiо»

Зачарований кабріолет та постріли вночі

Кліп вирішили знімати на Лазурн… Ага, зараз! «Вечiр в Рiо» знімають протягом двох днів на 29 кілометрі траси Київ-Чоп. Тут Согомонов знайшов другорядну дорогу, що веде до будинку якогось поважного чоловіка, який виїжджає на прогулянку з трьома машинами охорони. Нічого не підозрюючи, «мілєйший» Іван Смирнов дає в оренду свій «BMW». Аня сідає за кермо і далі все, як завжди: “Lights! Camera! Action!”.

На цьому можна було б і закінчити, але ви ж запитаєте: а чому кабріолет зачарований і хто стріляв? Стріляв Хливнюк. Стріляв Галич. Стріляв і шкода, що не влучив, співпродюсер Дмитро Червоний. За кілька годин до зйомок, піддавшись на вмовляння Нікіти, Cогомонов схвалив сцену зі стріляниною. «Ну, він як би падає і типу на дорозі лежить дробовик. Він його бере і гасить по тачці. Йому це все здається, ніхто не постраждає.» У підсумку десь о четвертій ранку, коли українська ніч особливо безтурботна, Хливнюк і Галич палять з двох стволів не так вже й далеко від будинку шанованої людини. Всього-то 19 пострілів зробили. І дійсно, ніхто не постраждав.

Чого не скажеш про кабріолет. Cпочатку баварцеві розбили лобове скло і подряпали стійку, на що Дмитро Червоний, з властивою йому практичністю, відреагував: «Добре, що скло. Камеру чи світлову панель було б дорожче.» Потім несподівано в одному з коліс виявилася дірка розміром зі сливу. На другий день, наскаржившись у «свою профспілку», померло ще одне колесо. І за півгодини до завершення зйомки оператор подряпав карту дверей обвісом камери. Якщо ви ще тут, просто подивіться кліп «Вечiр в Рiо». А якщо ви маєте на продаж праву карту дверей від кабріолету «BMW E93 325i» 2007 року — можете не дивитися кліп, а просто негайно зв’яжіться з Согомоновим.


Бумбокс

facebook.com/boomboxfamily

soundcloud.com/mfmlabel

boombox.kiev.ua

instagram.com/boomboxfamily/

youtube.com/user/familyboombox

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: