Новий сингл “Майлав” від Dilemma

Літо вже поруч! Май – це наш час. Час for my love! Паті-гурт DILEMMA повертається з новим гарячим хітом та лірік-відео– Майлав.

Як танцює нова мала Dilemma/Новий сингл "Майлав"

Як танцює нова мала Dilemma/Новий сингл «Майлав»

“Майлав” – YouTube

Музика – Бардаченко Євген

Слова – Герасимчук Назарій

Саунд продакшн – LUKACH SOUND

Лейбл – Kontramarka

Останній на сьогодні сінгл DILEMMA – «На патi» побив усі можливі рекорди! Ось уже 4 місяці «На патi» тримається у гарячій ротації найпопулярніших українських радіостанцій, а кількість переглядів кліпу на YouTube вже перевалило за 2,5 мільйони. Саме час розкачати танцпол новим ритмом!

– Майлав – чудовий жарт в кращих традиціях реп-репрезенту, – каже фронтмен гурту Джей. Ми всі начеб-то такі круті, що об нас можна рєльси зламати. Але доти, до поки не з’явиться «мала» – та сама, думаючи про яку, ти більше нічого не бачиш і не чуєш. Це тру сторі кожного хлопця. Наша з Мастєром (прим. – участник гурту) в тому ж числі.

Влад Маста (Мастєр):

– Нам дуже сподобалась ця гра слів. Мала-мала, Мала – май лав. Все начеб-то легко і просто, але пісня раптово заграла та ожила. А потім з’явилось це липуче shake it! Shake it! Почувши один раз – цю пісню наспівуєш весь день.

Майлав – вже четвертий сингл після повернення гурту DILEMMA на велику сцену. Лірична «Iншими», перший справжній український EDM «Тiлом тряси», суперхіт «На патi» і, нарешті, прем’єрна «Майлав» увійдуть в новий альбом DILEMMA, вихід якого заплановано на другу половину 2018 року.

iTunes / Apple Music:

https://apple.co/2rNmWaB

Google Play:

http://bit.ly/2IsDz1m

Deezer:

http://bit.ly/2KuDlHF

Spotify:

https://spoti.fi/2rPiIy7

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: