Не «Party на Прикарпатті» єдиним…

«Гуцул-метал в кожну хату» — такий девіз привіз до Полтави гурт «Karna». А крім цього, трембіту, аркан та дикий слем. Але про все по черзі.

Цими вихідними у клубі «Villa Крокодила» зібралися шанувальники одного із найстарших і досі діючих рок-гуртів незалежної України. Справа в тому, що «Kaрнa» утворилися ще у 1997 році і виступали до 2010 року, але потім мали перерву на кілька років. Після повернення на українську сцену гурт встиг випустити альбом у 2017 році, найбільшим хітом з якого стала пісня «Party на Прикарпатті». Думаю, більшість і знають «Карну» саме за цим треком.

Свій концерт хлопці почали із годинним запізненням, але відіграли майже 20 пісень, вийшли на біс та провели тривалу автограф-сесію по завершенні виступу.

Виконували як пісні із останнього альбому, так і з репертуару «старої Карни». Почали із «Ватри», наприкінці основної програми виконали «Party на Прикарпатті», на біс вийшли із «Маленька» та «Гуцулметал».

За традицією, яка склалася на виступах цього гурту, на кілька треків уся фан-зона перетворилася на суцільне гуцульське коло, адже виконували аркан (традиційний гуцульських чоловічий танець). Крім аркану, звісно, був і старий добрий слем, а куди ж без нього на рок-концерті. Мені здається, що такий слем нечасто буває на «Villa Крокодила», тут навіть дівчата «вривалися» у загальне місиво.

Родзинкою концерту стала трембіта, яку винесли на сцену та влаштували конкурс на того, хто зможе заграти на ній. Виявилося, що це не так вже й легко, адже видути із неї хоча б якісь звуки вдалося не кожному. Хоча кілька людей все ж змогли вразити. Серед них і маленький хлопчик, років 7, який «переплюнув» дорослих чоловіків.

Музиканти досить щиро і невимушено трималися із аудиторією, багато спілкувалися, а на виконання «Party на Прикарпатті» навіть запросили на сцену усіх, хто бажав.

Єдине, що трохи підкачало під час концерту – це звук. Невідомо із чиєї вини, але соліста було не завжди гарно чути. Та фанатам це зовсім не заважало, адже усі співали хором відомі напам’ять слова пісень.

Щодо самих фанатів, то їх теж було не надто багато. Але, думаю, музикантів це не засмутило, адже той стиль, у якому вони грають – це не mass market. До того ж, в одному із інтерв’ю вони колись сказали: «Ми не впевнені, що станемо популярніші, якщо пісні гурту «Kaрна» будуть звучати на ринку «Троєщина».

Загалом концерт пройшов класно: хто послемився, хто послухав ліричних пісень, хто поспілкувався наживо із виконавцями, а хто відкрив для себе іще один класний гурт на українській рок-сцені. До останніх зараховую і себе, адже тепер для мене «Karna» — це не лише «Party на Прикарпатті», а й хлопці, що мають свою родзинку і грають дійсно крутий «гуцулметал».

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

То був чудовий вечір!

2018-12-11
Валентина
Відповіcти
0

Оце гуцул-метал, желаю, шоб Ваша команда вийшла на світовий уровень, бо вам є шо показать міру!

2018-12-10
Петя
Відповіcти
0

Давно хотелось послушать что-то подобное! Респект.

2018-12-10
Дод
Відповіcти
0

Все було дужеее круто!!! Навіть подумати не міг,шов Україні є такі унікальні виконавці. Вау. Ви класні!!!

2018-12-10
Стів
Відповіcти
0

Це ж треба було привезти трембіту)))Я пробувала в нгеї дудіти, там траба знати як і силу мать.

2018-12-10
Інна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: