Milky Chance повертаються до України

Гурт повертається до Києва через два роки, щоб представити фанатам альбом 2017 року “Blossom». Концерт відбудеться 7 червня в клубі Atlas.


Клеменс Ребайн і Філіп Дауш познайомилися, коли почали грати в шкільній джаз-групі Flown Tones. Ребайн – бас-гітарист, а Дауш – гітарист. Барабанщику, ім’я якого історія замовчує, швидко набридло, і він покинув колектив. Гурт розпався, але стосунки між Клеменсом і Філіпом залишилися.

Разом вони стали робити простішу музику – інді-поп, в якому відмінно поєднувалися фолк і реггі. У 2013 році вони стали вперто заливати треки на різні платформи. І один вистрілив. Та так, що потрапив в усі світові чарти.

Спочатку хлопці робили ставки на які завгодно пісні, але тільки не на «Stolen Dance» .


В результаті проста, весела пісня з романтичним ухилом зібрала більше 300 мільйонів переглядів на YouTube, стала глобальним хітом і допомогла дебютному альбому «Sadnecessary» потрапити до чарту Billboard. До першого альбому увійшли також успішні сингли гурту «Down By The River» та «Flashed Junk Mind».

Робота над другим альбомом «Blossom» зайняла чотири роки. За словами учасників гурту, такий великий термін був пов’язаний із щільною завантаженістю: колектив хотіли бачити всюди, навіть за два роки після виходу «Sadnecessary».

« Ми вчасно зупинилися, перепочили і сіли писати пісні в квартирі у Дауша. Це нас перезапустило – нова музика і повна ізоляція «, – розповідає Ребайн, відзначаючи, що» Blossom «вийшов більш електронним завдяки тому, що зіграний на справжніх інструментах, а не складений із семплів.

Як і «Sadnecessary», «Blossom» насичений атмосферою доброти й домашнього затишку. Можливо, вся справа в тому, що Клеменс і Філіп досі живуть в невеликому містечку Кассель в Німеччині і не збираються переїжджати: «Після туру в підтримку «Sadnecessary», ми повернулися до родин і відчули, що почали відновлюватися морально. Дім – те місце, де ти себе почуваєшся стабільно й безпечно «.

Кращого концерту для початку літа і придумати не можна, тому чекаємо всіх 7 червня в клубі Atlas.

Організатор – Pop Corn https://www.facebook.com/popcornua

Квитки в касах міста та на сайті – https://concert.ua/uk/eventpage/milky-chance

https://www.facebook.com/milkychancemusic/

http://www.milkychance.net/

https://www.instagram.com/milkychance_official/

http://www.twitter.com/milkychance

https://www.youtube.com/user/MilkysMusic/

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: