Концерт “Imagine Dragons”: Київ уперше зустріне “Драконів”

Минулого року було анонсовано перший концерт американського гурту «Imagine Dragons» в Україні, який відбудеться 31 серпня на НСК «Олімпійський» у Києві. Квитки розкупили з шаленою швидкістю.

moemisto.ua

moemisto.ua

Американський рок-гурт заснували у 2008, і за 10 років він здобув величезну популярність серед меломанів по всьому світу. Про те, що серед українців є багато фанатів «Imagine Dragons», свідчить той факт, що у перший день продажу квитків на концерт у Києві в електронній черзі було по кілька десятків тисяч людей.

Популярність гурту принесла пісня «Radioactive» із дебютного альбому «Night Visions» (2012). Після того фронтмент Ден Рейнольдс та його колеги Уейн Сермон, Бен МакКі, Деніел Платцман виступали на найвідоміших фестивальних сценах усього світу, а журнал «Rolling Stone» назвав «Radioactive» «найбільшим рок-хітом року».

Другий альбом «Smoke + Mirrors» стартував з першого місця чарту «Billboard 200». На підтримку платівки відбувся світовий тур, а також було записано фільм «Smoke+Mirrors Live».

imaginedragons.com

imaginedragons.com

Концерт 31 серпня 2018 у Києві відбудеться у рамках туру на підтримку третього альбому гурту «Evolve», який вийшов у 2017 році. Пісня «Believer» із цього альбому здобула перемогу в номінації «Найкраща рок/альтернативна пісня» на церемонії «Teen Choice Awards».

Загалом в арсеналі «Драконів» близько 20 світових хітів та 80 номінацій.

– І найважливіша річ, яку може зробити митець, і також найбільш магічна: забути про усіх і про усе на хвилину і просто творити те, що найбільш значиме для нього самого, — говорить соліст гурту Ден Рейнольдс.

Популярності гурту додає і використання їхніх пісень у популярних фільмах: «Голодні ігри: у вогні» («Who We Are»), «Трансформери: Час Вимирання» («Battle Cry»), «Гостя» та «Сотня» («Radioactive»), «Залізна людина-3» («Ready Aim Fire»), «Форсаж-7» («Demons»).

Організаторами концерту у Києві виступає «GAS Concert». Квитки можна замовити як через офіційний сайт гурту https://www.imaginedragonsmusic.com/, так і на сайті українського дистриб’ютора concert.ua.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: