Jazz Arsenal – Laura Marti & Jazz Kolo

Справжній український джаз на сцені «Мистецького Арсеналу»! Колектив відомого композитора і бас-гітариста Ігоря Закуса «Z-Band» з презентацією авторської програми «Return».

Jazz Arsenal - Laura Marti & Jazz Kolo

Jazz Arsenal – Laura Marti & Jazz Kolo

Ігор Закус народився і виріс в Червонограді Львівської області. Закінчив Львівське музичне училище і музичну академію по класу гобоя. Але паралельно опанував бас-гітару, і сьогодні відомий саме в цій ролі. Більше 10 років тому Ігор заснував проект «Джаз-Коло», мета якого – об’єднання українських музикантів і розвиток вітчизняної імпровізаційної музики.
Цього вечора Ігор Закус та його «Z-Band» презентують програму «Return», яка вже вийшла на CD. Це 5-й сольний альбом Ігоря, до якого увійшли авторські композиції, написані за останні 8 років, і аранжування на українські народні пісні. В цьому альбомі гармонійно поєднуються майстерня техніка і приголомшлива мелодика, українська співучість і чіткий саунд.

Музику, наповнену імпровізацією з суміші джаз-фанку, smooth і поп-джазу, для вас грають:

  • Ігор Закус – Бас-гітара
  • Денніс Аду – труба, флюгельгорн
  • Родіон Іванов – клавіші
  • Денис Стрюцький – гітара
  • Сергій Балалаєв – барабани

Наповнить вечір проникливий голос українки вірменського походження Laura Marti. Вона – вокалістка, яка співає на шести мовах, співпрацює з відомими музикантами і бере участь у багатьох музичних проектах. Лаура також бере участь у численних джазових фестивалях і є засновницею колективу «Lela Brasil Project».

22 червня в стінах «Мистецького Арсеналу» виступить один з найталановитіших інструменталістів України в компанії найкращих українських джазових музикантів. У їх виконанні прозвучать народні пісні в новому сучасному звучанні, а також авторські композиції.

Квитки в касах міста та на сайті
https://marcoconcert.com/ru/events/jazz-arsenal-laura-marti-and-jazz-kolo

https://www.facebook.com/MarcoConcert/

https://t.me/marcoconcert

https://www.youtube.com/channel/UCbbJdpFyop2vZ78V_i5KAoQ

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: