Botanica Jazz — Ray Charles

Теплим літнім вечором у мальовничому ботанічному саду прозвучать хіти Рея Чарльза, серед яких — геніальні «Georgia On My Mind», «Hit the Road Jack» і « You Do not Know Me».

Botanica Jazz — Ray Charles

Botanica Jazz — Ray Charles

«Якщо ви втратили зір, це не означає, що ви зійшли з глузду», – говорив Чарльз. І це не означає, що ви не можете займатися улюбленою справою, додамо ми. Музикант, аранжувальник, співак і піаніст Рей Чарльз жадав відкриттів і невпинно прагнув вперед. Він зумів пропустити через себе два самобутніх жанри і перетворити їх на новий стиль під назвою «соул».

«Госпел і блюзи, – стверджував Рей, – по суті, одне і те ж. Різниця тільки в тому, говорите ви про жінку або про бога».

За час кар’єри Рей Чарльз створив 70 студійних і концертних альбомів. Він – 17-ти кратний лауреат «Греммі», його ім’я входить до зали слави рок-н-ролу, джазу, кантрі, блюзу і зали слави штату Джорджія.

Сьогодні Рея Чарльза можна сміливо назвати уособленням американської музики. Його наслідують, а творчість митця живе в усіх нових аранжуваннях від найрізноманітніших виконавців.

У цей вечір музику генія соулу виконає колектив «Old Fashioned Band», під керівництвом талановитого українського піаніста і композитора Павла Ігнатьєва. Колектив майстерно грає класику джазу і авторську музику в неповторній емоційній манері, властивій його керівнику.

Гарний настрій для вас створюють:

  • Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo) – вокал
  • Клеулія Даніель – вокал
  • Христина Мутамбе – вокал
  • Павло Ігнатьєв – клавіші
  • Андрій Чмут – саксофон
  • Джордж Івез (George Iweze) – бас
  • Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) – барабани

Літній вечір в оточенні квітучої природи стане ще теплішим і романтичнішим під чарівні звуки джазу. Чекаємо вас у Ботанічному саду ім. М. М. Гришка 21 червня, щоб разом насолодитися незабутніми мелодіями, в яких живе душа Рея Чарльза.

Квитки в касах міста та на сайті https://marcoconcert.com/ru/events/botanica-jazz-ray-charles

https://www.facebook.com/MarcoConcert/

https://t.me/marcoconcert

https://www.youtube.com/channel/UCbbJdpFyop2vZ78V_i5KAoQ

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: