Atlas Weekend 2019: не концертом єдиним

Фестиваль Atlas Weekend за останні кілька років зарекомендував себе як одна з найграндіозніших музичних подій в Україні. Але, крім музичних виступів, цього року відбуватимуться ще кілька цікавих заходів. 

Music Conference Ukraine

Літня Music Conference Ukraine пройде під гаслом «Музична кар’єра 360», створюючи відсилку до схеми роботи артиста і лейбла «360 градусів». На конференцію вперше приїде декілька десятків закордонних експертів музичної індустрії, пройдуть тематичні воркшопи та можна буде виграти грошовий приз на розвиток свого проекту.

Протягом 12-14 липня 2019 року експерти розглянуть рiзнi аспекти побудови яскравої та довготривалої кар’єри. Також на конференції пройде традиційна нетворкінг-сесія, практичні воркшопи та прокачка музичної кар’єри на всі 360. Відвідувачі фестивалю Atlas Weekend зможуть безкоштовно відвідати конференцію. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням.

А з детальною програмою та спікерами можна ознайомитися тут.

Планета громадських організацій

Протягом усіх днів фестивалю найкращі громадські організації України будуть презентувати себе та свою діяльність для усіх відвідувачів фестивалю. «Планета громадських організацій» збере найкреативніших учасників, аби продемонструвати, що змінюють активісти в освіті, культурі. Як їхня діяльність сприяє охороні здоров’я і хто готовий розвивати інклюзивний простір в Україні, з якими проблемами стикається громадянське суспільство.

Розробка концепції та організація локації відбувається за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні ,  спільно з фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну».

Головна ідея майданчика — не просто познайомити з діяльністю громадської організації, а шляхом квесту дати поштовх новому поколінню активістів. На вході відвідувачі отримуватимуть квиток, на якому кожна ГО ставитиме відмітку про проходження квесту.

Минулорічний досвід такої колаборації громадського сектору і музичного фестивалю був дуже успішним та резонансним.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Такі заходи є справжнім стимулом прагнути чогось більшого і не стояти на місці.

2019-06-19
Руся
Відповіcти
0

Люблю воркшопи, можна багато цікавого узнать і навчиться.

2019-06-19
Оксана
Відповіcти
1

Клас. Полюбому схожу.

2019-06-19
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: