Американець BØRNS вперше дасть концерт в Україні. Музикант презентує новий альбом “Blue Madonna”

Зухвалий модник, автор гучних хітів «Electric Love», «American Money» і «10,000 Emerald Pools» BØRNS виступить в київському клубі Atlas 29 травня 2018. Музикант приїде в Україну в рамках туру з новим альбомом «Blue Madonna».

BORNS

BORNS

Призначений на початок 2018 року реліз другого альбому «Blue Madonna» BØRNS зустрічає в статусі артиста занадто стадіонного для префіксу «інді-» і занадто незалежного для поп-мейнстріму. Мандруючий між Нью-Йорком і Лос-Анжелесом 25-річний мічіганець, який раніше виступав під власним ім’ям Гаррет Борнс, пише і виконує романтичні пісні, виступає на знакових фестивалях Lollapalooza, Coachella, Hangout, Sasquatch і Bonnaroo і з’являється на сторінках Billboard і Vogue – загалом, робить все те, що і належить робити надновій зірці.

Дебютна платівка BØRNS «Dopamine» являє собою небесний фальцет Гаррета в обрамленні ажурної електроніки і канонічних для сучасного саунду загравань з ретро-синтезаторами, електро-попом і нещадною реверберацією. В кінці липня 2017 року з виходом синглу «Faded Heart» став явно помітний нахил у бік глем-рок рівайвлу. Для останніх років це не така вже й рідкість – втомившись перекроювати синтіпоп вісімдесятих, модні продюсери звернулися до хіпі-кльошів, кольорових сорочок та хутряних курток, зрозуміло, в глянсовому HD-форматі. І тут стильний субтильний лук Гаррета в поєднанні з обертонами Марка Болана, Меркьюрі і Боуї склав ідеальний ансамбль.

– Після туру, – ділиться Гаррет Борнс, – я усвідомив якою божевільною енергією може володіти голос, сфокусований на публіці.

Оцінити достовірність цих слів і наживо почути новий матеріал столичні меломани зможуть в клубі Atlas 29 травня.

Квитки в касах міста та на сайті https://kiev.karabas.com/borns

Старт продаж – 26 січня о 9:00

Організатор – GAS Concert https://www.facebook.com/gasconcert
29 травня, 20:00

Клуб Atlas

Київ, вул. Січових Стрільців 37-41

https://www.facebook.com/bornsmusic

https://www.youtube.com/user/BORNSOfficialVEVO

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: