“Аквариум” презентує в Києві новий альбом “Время N”

Борис Гребенщиков і музиканти гурту «Аквариум» приїдуть до Києва з новим альбомом «Время N». 21 та 22 червня гурт дасть два концерти в «Caribbean Club» поспіль.

Аквариум зіграє в Києві новий альбом “Время N”

Аквариум зіграє в Києві новий альбом “Время N”

«Время N» – альбом БГ/»Аквариума» 2018 року. Платівка опублікована під ім’ям БГ. За словами Гребенщикова, вона стала продовженням його диску «Сіль» 2014 року і складе трилогію з наступним альбомом, для якого вже написано 16 пісень. А в головній пісні «Время N» навіть присутня ненормативна лексика.

Альбом записували з 2015 по 2018 рік у Лондоні, Санкт-Петербурзі і Лос-Анджелесі. У роботі над платівкою брали участь Брайан Іно, гітарист «Fairport Convention» Річард Томпсон, симфонічний оркестр «Віртуози Києва», учасники «King Crimson»: саксофоніст Мел Коллінз і барабанщик Джеремі Стейсі, болгарський хор, музиканти з Тунісу та Ізраїлю.

Для альбому “Время N” Гребенщиков довго шукав саундпродюсера. В результаті обрав триразового лауреата «Греммі», британця Стіва Джонса, який відповідав за звучання альбомів Moby, «Chemical Brothers» і «Daft Punk». Сам БГ став співпродюсером цього альбому.

«Аквариум» – група поза часом і кордонами. Гурт дав тисячі концертів по всьому світу, а сет-листи їхніх виступів завжди непередбачувані й неповторні. Так само буде і в «Caribbean Club» 21 і 22 червня цього року.

Аквариум зіграє «Время N» і ще десяток чи два пісень, які за годину до концерту обере сам БГ. Борис Борисович говорить: «Музика створює простори, в яких живуть наші душі». Отже, в червні в Києві буде два особливих дні з простором для душі.

Квитки в касах столиці і на сайті https://concert.ua/ru/eventpage/akvarium

Організатор https://www.facebook.com/gasconcert

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: