Свобода 60-х неподалік від Лос-Анджелесу

«Якщо я і вільний, то це лише тому, що я весь час тікаю»
CpinCyhVjJs
Всі ви коли-небудь чули про хіпі-культуру. І звичайно, кожен має власну думку щодо цього суспільного прошарку, який виник у 1960-ті роки в США. Як на мене, особливо яскраво виражена негативна реакція до цієї субкультури присутня у людей-виходців з радянського союзу. Я ж, будучи людиною вже нового покоління, покоління вільних та свободолюбивих громадян, надзвичайно захоплений всім, що пов’язано з хіпі-культурою. Я вважаю, що люди, які примірили в свій час образ хіпі, можуть вам розповісти про справжню свободу, про істинне щастя, про вірну дружбу і про те, як прожити життя так, щоб навіть твої діти заздрили твоїй молодості, випадково знайшовши фото з ваших давніх вечірок. Неодмінно, є деякі неприємні моменти в цій субкультурі, такі як шалена пристрасть до марихуани і надзвичайна любов до зміни партнерів! Але, цей пост не про оцінку хіпі-культури, її плюси та мінуси. Цей пост про місце, яке зберегло атмосферу хіпі до сьогоднішніх днів!

_JhCjyS8PhM

Неподалік від Лос-Анджелесу, на узбережжі Тихого океану, існує величезний, неймовірно красивий і шалено атмосферний пляж – Веніс! Цей пляж є одним з найпопулярніших та найвідоміших осередків хіпі! Саме тут, у 60-х, 70-х роках минулого століття можна було легко зникнути у вирі божевільності та шаленства! На цьому пляжі кожного вечора збирались «діти-квіти» і влаштовували свої вечірки, шоу, танці і різні інші діяння, які всі ми пов’язуємо з їхньою культурою!

IrkoXrosbgk

Відверто кажучи, я ледь не допустив дуже грубу помилку у плануванні своєї тижневої поїздки по західному побережжю Штатів. Я не додав Веніс-пляж у список місць, які я хотів би відвідати за ті 7 днів пригод, так як я просто не знайшов його, шукаючи в інтернеті цікаві місця на заході Америки. Дізнався я про цей пляж від американця, який все дитинство і молодість провів у Каліфорнії. Знову ж таки, розповіді людини дали набагато кращу інформацію, ніж інтернет і різні рейтинги, про що я в же писав у одній із статтей. Послухавши його розповіді про цей пляж, я моментально скорегував свій план поїздки і вирішив, що людина, яка відчуває в собі частинку хіпі, просто не може оминути цей пляж! Тому, я й не оминув!

lOSFkpCg4Q4

Побачивши знак «Голівуд», пейзажну панораму «міста ангелів» і швидко його минувши, я вирушив на Веніс-пляж. Планував я там провести всього 2-3 години, але потрапивши в це райське місце, час для мене зупинився! Ну дууууже гарний пляж, за чистотою на якому слідкує поліція на квадроциклах; чистий та, нарешті, теплий океан, з якого я просто не хотів виходити, захоплюючись його силою та безмежністю; дуже багато серферів та людей, які лише пробують себе в цьому заворожуючому спорті. Після водних ванн у Тихому океані та сонячних ванн під променями теплого каліфорнійського сонця, я вирішив пірнути у світ хіпі, відображений у сотнях-тисячах крамниць та магазинів на набережній, які пропонують все: від дешевих сувенірів та футболок до дозволу на марихуану та, власне, саму травку, яка в Каліфорнії вважається ліками… Величезна кількість художників та вуличних артистів, які пропонують татуювання із хни, власні картини, цікаві та незвичні вироби мистецтва. І у всьому цьому відчувається справжня атмосфера тих часів, часів, коли хіпі були в моді! Різні вуличні шоу, виступи музикантів, бітбоксерів, брейкдансерів, чого там тільки немає… Цією набережною гуляють люди із всього світу і всім цікаво, звідки саме ти, цікаво поговорити з тобою! Навіть 4-5 годин, витрачених мною в тому місці, було дуже мало. В місці, де немає політики, а для її обговорення встановлені спеціальні палатки, там, де немає національностей та кордонів, де в кожному виступі, в кожному шоу можна почути сатиричні анекдоти про різні національності та раси без жодних образ та звинувачень у расизмі!

M63NvnReiqQ

Я обожнюю такі місця, які з плином часу, зі зміною поколінь, зміною уподобань, субкультур зберігають свій первісний вигляд і передають атмосферу, недоступну для нового покоління в звичайних місцях, атмосферу, що знайомить молодих людей з таємницями минулого, його цікавими сторонами та дає можливість знайти себе і вибрати саме те, що їм до душі, те що вони хотіли б повернути у сьогодення! Якщо вам дійсно щось подобається, то не думайте про моду чи доречність, адже все, що в минулому було популярним, неодмінно повернеться у новому прояві в майбутньому!!!

Ox297ItB62E

rQYc7gioyj0

ZudyaidrghE

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: