Що таке мрія?

Коли чогось сильно захочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб твоє бажання збулося.

Зараз люди досить часто застосовують деякі слова необдумано, просто кидаючи їх на вітер. Це такі слова, як «люблю», «кохання», «друг», «брат», «віра», «мрія»… Всі ці слова володіють, як на мене, сакральним значенням, їх не можна використовувати просто так, не відчуваючи і не розуміючи те, про що ти говориш. На жаль, дуже часто люди «люблять» тих, з ким не готові провести все життя, «дружать» з людьми, які їм байдужі, називають «братом» людину, яку майже не знають, «мріють» про матеріальні речі…


P7WugU20BPQІ зупинитись я хочу якраз на такому понятті як «мрія». Всі ми загадували бажання, задуваючи свічки на дні народження, мріяли стати супергероями, уявляли собі майбутнє, надаючи йому саме того вигляду, якого хотіли ми. Але в дорослому житті мрії у людей зовсім інші: гроші, квартира, автомобіль, дорогі аксесуари, яхти, жінки-моделі поруч…

Я соромлюсь називати «мрією» такі речі. Матеріальні цінності, які наврядчи зроблять вас по-справжньому щасливим, не можуть бути мрією! Це лише результат вашої карєри, вашої роботи, це результат, який ви можете отримати, якщо будете віддавати всього себе своїй роботі і професії.

Деякі люди називають «мрією» бажання побувати в якісь країні, в якомусь місті, переїхати кудись на все життя, записати пісню, вийти на сцену з концертом, навчитись фотографувати, писати тощо… Це вже набагато ближче до такого сакрального поняття як «мрія», але назва для всіх цих бажань інша – плани. Адже, плани – це все те, що ви дуже хочете зробити і докладаєте зусиль для цього! Це реальні події, реальні для людини, яка щось робить для наближення цих подій. Я сам, до написання цієї статті, думав, що моя мрія – відвідати усі країни в світі! Але ні… Це теж план, це мій план на все життя, для виконання якого я вже почав докладати певних зусиль.

H0gbvL9VWf8

Але мрія – це щось вище, щось недосяжне, те, що неможливо передбачити і розпланувати. Мрія – те, що залежить від якихось вищих сил. Мрія – це наслідок випадковостей, вдачі, віри і справжнього бажання! Щоб мрія втілилась у життя – нею потрібно дійсно жити! Реалізація мрії не знайде відбиток у написанні якоїсь статті чи публікації поста у соц. мережі, навіть у «сльозах радості», у щирій посмішці! Все, у чому проявиться здійснення мрії, до чого вона призведе – це щасливе життя, щасливе від початку і до кінця, життя, в якому немає місця горю, розпачу і сльозам!

Про свою мрію не потрібно розповідати, про свою справжню мрію… Але, я хочу сказати, що моя мрія пов’язана з моєю сім’єю і близькими мені людьми! І я сподіваюсь, що вищі сили, які вирішують чиїм мріям судилося збутись, а чиїм – ні, зроблять вибір в мою користь і моє життя буде завжди наповненим щастям і посмішками!

Обирайте правильну мрією, живіть нею, бажайте її здійснення і вибір буде у вашу користь!!!

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

МЕЧТА(МРИЯ)-СБЫВАЕТСЯ ТОГДА,КОГДА ОНА НЕ УТОПИЯ И НЕ ФЕЙК!!!!!!!НО ДЛЯ ТОГО,ЧТО БЫ СБЫЛАСЬ МЕЧТА(МРИЯ)-НЕ НУЖНО УБИВАТЬ ДРУГИХ ЛЮДЕЙ ЛИШЬ ПОТОМУ,ЧТО ЭТО ВАША УТОПИЯ И ФЕЙК БЕЗМОЗГЛЫХ!!!!!!!!!!!!!

2016-11-05
МОТОРОЛА
Відповіcти
0

Знай я твое имя, а не название блога – читал бы и верил. А так есть ощущение незавершенности

2016-10-25
Safari
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: