Неважливо, які на тобі кросівки – важливо, де ти знаходишся в цей момент!

Як же сильно люди цінують матеріальні речі в наші дні… Усі люди, усіх вікових категорій, усіх прошарків суспільства, усіх національностей! Іноді в мене складається враження, що люди знаходяться у рабстві всього матеріального, а чомусь доброму і простому в нашому суспільстві зараз немає місця… Як часто люди з шаленим фанатизмом, налитими кров’ю очима очікують виходу нового айфона чи айпада, чи камери «GoPro»! Я розумію те, що телефон, камера, ноутбук та інші речі в нашому 21 столітті є необхідними, але я не можу зрозуміти цю «любов» до брендів! Люди платять величезні гроші, іноді дістаючи останні купюри із свого гаманця, щоб купити телефон з надкусаним яблуком на задній панелі в той час, як можна купити набагато дешевший телефон із схожими характеристиками! Я належу до того типу людей, які ніколи не відкладають гроші, для того щоб купити речі, які їм насправді непотрібні! Для мене набагато приємніше витратити гроші на якусь поїздку, концерт улюбленої групи тощо… це подарує набагато більше емоцій і вражень, ніж будь-який телефон! Саме про наше з вами відношення до матеріальних речей я і хочу розповісти у цьому пості…
Highway 1, California

Highway 1, California

Я не можу собі уявити людину, яка стоячи на вершині Евересту, на краю прірви в американському Гранд Каньйоні буде думати про те, у що вона одягнута, гаманець якого бренду лежить у неї в кишені, на телефон якої фірми і вартості вона робить селфі, яке потім буде з гордістю демонструвати своїм дітям… Ось так і я, стоячи на мості Голден Гейт, що у Сан-Франциско, відвернувши погляд від свого телефона, який зник у безмежжі океану, думав не про те, що я загубив, а про те, що саме я набув, про те, який чудовий краєвид я спостерігаю, який красивий, безмежний і синій океан і про те, як же круто впустити свій телефон у води Тихого океану з найкрасивішого моста у світі!Чому круто? Невже це круто загубити телефон, знаходячись в чужому місті, не маючи змоги зідзвонитись з людиною, у якої я повинен зупинитись на ніч?! Але, насправді, це був неймовірний момент. Момент, коли я зрозумів усю цінність, а точніше, безцінність матеріальних речей! Ця втрата подарувала мені можливість запам’ятати мій 19й день народження на все життя, подарувала мені дуже круту і повчальну історію для розповідей! А з будь-якої ситуації, типу втрати телефону, можна легко знайти вихід, головне вміти крутитись і не застрягати в болоті дрібних невдач!

Golden Gate Bridge, San Francisco, California

Golden Gate Bridge, San Francisco, California

До чого я веду? Я хочу, щоб ви задумались: що краще зробити, якщо ви маєте, умовно, 800 доларів? Купити сьомий айфон, замінивши ним вже старий шостий, чи взяти свою кохану людину чи найкращого друга і вирушити у тур Європою, чи, можливо, просто взяти ці гроші і зробити подарунки своїм батькам, своїм рідним, поїхати у дитячий будинок з пакунком дарунків, допомогти незнайомій людині, пожертвувавши гроші на складну операцію?!

Цією статтею я не хочу нікого образити! Я бажаю лише одного – спробувати навчити вас думати, продумувати наперед усі ваші дії, виставляти в кожній ситуації у житті правильні пріоритети! Живіть за покликом вашої душі, а не за покликом статусу, моди чи брендів!

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: