Місто біля заливу

Якщо ти живий, то Сан-Франциско не дасть тобі засумувати! Якщо ти мертвий, Сан-Франциско поверне тебе до життя!

H5h6f1oqBW0

Досить часто ми можемо розповісти про різні міста, так і не побувавши в них. Ми дивимось різні передачі, фільми, які передають атмосферу цих міст, розповідають про їх специфіку… Це корисно в тому плані, що це може породити бажання відвідати певне місто, але є один мінус: відвідування будь-якого міста може не викликати у вас ефект справжнього захоплення, якщо ви вже побачили е місто повністю завдяки телевізору чи інтернету. Наприклад, Нью Йорк – це таке місто, яке ми всі бачили і не раз у різних фільмах, серіалах, передачах, який ми знаємо ледь не досконало. Але цього літа я відкрив для себе ідеальне місто, місто про яке я знав, на щастя, небагато, місто, враження від якого залишаться в моїй душі на все життя і місто, яке, на даний момент, є моїм улюбленим!
tf-MpdocZcg
За 3 місяці прожитих мною у США, я відвідав Сан-Франциско двічі! Я провів там навіть свій день народження, пройшовши понад 20км пішки в той день! Там, я зустрів свого дядю, якого я ніколи в житті навіть не бачив! Саме там, стоячи на найкрасивішому мості світу, роблячи панорамне фото, щоб передати справжню красу того пейзажу, я вперше в житті загубив телефон (точніше кажучи, віддав його шумним океанським водам) і зрозумів, якими ж дрібними є матеріальні речі і як вони меркнуть на фоні істинних моментів щастя! Але, на жаль, під час першої поїздки до СФ, я відкрив собі це місто неповністю, не зрозумів його і вирішив повернутись!

SHA4ieZa2Mg
Найкращі та найповніші враження я отримав від другого мого візиту у Сан-Франциско! Взагалі я жив і працював в Америці з тою метою, щоб у середині серпня здійснити роуд-тріп по західному узбережжю, нарешті побачити Штати і відпочити! І, звичайно, оминути Сан Франциско я не міг! Я побачив багато прикольних місць, які не встиг відвідати у першій поїздці, витратив декілька годин свого часу, просто гуляючи по Голден Гейт Парку, велетенському, дуже гарному і надзвичайно тихому клаптику природи, який вразив мене набагато більше, ніж Централ Парк у Нью-Йорку! Сан-Франциско повністю відкрилось мені, показало свою істинну красу, в моїй голові склалась цілісна картина цього міста! І… воно неймовірне!
QX-J8Ayi01s
Сан-Франциско просто прекрасне місто для життя! Тут можна жити і в роки молодості і в похилому віці, адже вибір занять тут дуже обширний! Якщо ти любиш бадьоро та весело закінчити свій день, це місто ідеальне: багато клубів, вечірок, шумне та цікаве нічне життя! Навіть якщо відпочинок і вечірки не твоє, то в СФ тебе зацікавить бізнес-центр міста, в якому ти відчуєш себе крихітною та непомітною пилинкою під натиском велетенських хмарочосів, наповнених робочими перспективами для молодих та амбіційних людей! Але, незважаючи на ці висотки, це не Нью-Йорк, і тут ти зможеш задовольнити свої естетичні потреби, милуючись природою, неймовірними видами на океан, чудовими парками, красивими вуличками.

Qmg1tbbFeJY

У «Місті біля залива» ти не зустрінешся з таким поняттям як сірі будні, адже на вулицях тебе завжди радісно привітають і зарядять позитивом різні диваки та вуличні артисти! Те, що я не сподівався побачити, так це велика кількість дійсно красивих дівчат, правда для них в СФ є один мінус: багато геїв. Це місто також ідеально підходить для творчих та миролюбивих людей, адже не зважаючи на шум і диваків у центрі міста, ти з легкістю можеш знайти своє місце, свій райський куточок, де будуть створюватись нові шедеври світового мистецтва, нові твори, які будуть вражати мільйони людей! Сан-Франциско, як і якийсь витвір мистецтва, як і специфічна пісня чи вишуканий алкогольний напій, вимагає певних умов і деяких правил для об’єктивної оцінки. Тому, як я вважаю, це місто відкриється вам у повній красі лише за яскравого сонячного світла! Хмари, разом з сонячними променями, крадуть також різнобарвність цього діаманту.

GGC88jZMpfA
Отже, якщо на світі і є ідеальне місто для життя, то для мене це, без сумніву, Сан-Франциско! Язвичайно не планую все життя жити там і не хочу цього, але, для цього міста я б виділив 2-3 роки свого життя! Відкривайте для себе нові міста, оглядайте, оцінюйте їх і тоді ви знайдете ідеал, де ви захочете зупинити свій забіг!

0xxwYwmNjd0

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

А може місто біля затоки?

2016-11-25
Дід
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: