Мальовниче місто для звичайних людей

Усі ми знайомимся з новими цікавими містами за допомогою фільмів, серіалів, розвиваючи в собі шалене бажання обстежити місця, в яких побували наші улюблені герої. По приїзду туди, ми не просто знайомимся з новим містом, ми відчуваємо атмосферу нашого улюбленого фільму чи серіалу, відчуваємо саме те, що відчували актори, які впали нам у душу надовго. Ось так і я, щодня в підлітковому віці дивився серіал «Дрейк і Джош» і дуже хотів опинитись там, у Сан-Дієго, відчути всю крутизну того міста, сходити на цікавий блокбастер у кінотеатр, в якому відбувались події того серіалу. Але, трохи подорослішавши, зрозумівши краще процес зйомки фільмів та серіалів і переглянувши локації зйомок даного серіалу, я зрозумів, що в серіалі «Дрейк і Джош» немає і сліду від прекрасного міста Сан-Дієго… Але, не заїхати в місто, що знаходиться на кордоні з Мексикою, я не міг!

DSC_0321

Жодну секунду я не вагався на рахунок того, чи їхати мені в Сан-Дієго! Жарке місто, на узбережжі океану, яке межує з Мексикою, яку я вважаю досить колоритною і цікавою країною! Крім того, сталось так, що в цьому місті, якщо мені не зраджує пам’ять, я не витратив ані центу. На ночівлю мене прийняв брат однієї українки, з якою ми познайомились на роботі (взагалі їхня сім’я дуже допомогла мені у моєму знайомстві з США). Прийняв він мене на ночівлю в той момент, коли він сам ночував у свого друга, теж українця, і саме там я й провів весь час, який у мене був для Сан-Дієго. Я поспілкувався з ними, дізнався їхні історії про те як їх занесло в Штати, поділився з ними своїм маршрутом і місцями, що я планую відвідати. Взагалі, спілкування – одна з наших найважливіших функцій, і ніколи не потрібно соромитись чи уникати розмови з людьми, адже ми – люди, і у нас є така здатність, отже потрібно нею користуватись!

Як тільки я приїхав в Сан-Дієго, мій новий друг – Діма, який зовні дуже схожий на Алана з мого улюбленого фільму «Похмілля», порадив мені кілька цікавих місць, які в цьому жаркому південному містечку слід відвідати, і я, не витрачаючи ні хвилини, вирушив у невеличку екскурсію по Сан-Дієго і його околицям, захоплюючись знову вдало вибраною локацією для моєї подорожі. Сан-Дієго мене вразив своєю атмосферою: тут все якесь спокійне, непафосне, просте! Надзвичайно пейзажний вигляд міста з багатьма пагорбами, на яких красуються невеличкі звичайні будиночки, ну і… пальми, скрізь пальми, які також видніються на цих пагорбах – і все це в поєднанні створює якийсь дивний ефект, який я навіть не можу описати! Ти просто закохуєшся в це місто і розумієш, що готовий там прожити, можливо, навіть усе життя.

sg1

Знову ж таки, через брак часу, відвідав я всього 2 місця: Ла Хойя (так і не зрозумів, як це правильно звучить з іспанської) і, так званий, морський порт, який знаходиться в самому центрі одного з найбільших міст США! Ла Хойя – це дуже круте місце в околицях Сан-Дієго з невеличким піщаним пляжем і неймовірним видом на безмежний океан, який відкривається з невеличкої скелі, стіни якої і омиває найбільший в світі океан. Це місце заворожує… і я вважаю, що багато жителів Сан-Дієго щодня приїжджають сюди, щоб попрощатись із сонцем до наступного дня, як робив би і я, якщо б жив тут. В центр міста і місцевий порт я потрапив уже після заходу сонця і, в жодному разі, не пожалкував! Бухта, порт, навколишні магазини і кафешки виглядали пречудово, а їхнє світло відбивалось у чистій воді, де стояли різні пасажирські та військові кораблі та різні яхти!

Сан-Дієго я полюбив за його красу і якусь простоту, за те, що тут немає звичної для мегаполісів метушні! Для мене, це велике село з шикарними краєвидами, в якому проживають люди різних національностей. До речі, англійську мову, я здається взагалі не чув. Була іспанська, китайська, французька, російська і навіть українська, яку я почув тут лише вперше в США! Отже, дуже круте місто для душі, особливо для творчої душі!

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: