Поліція Полтави разом з кондитерами влаштувала свято для дітей. Відео

День Національної поліції правоохоронці Полтави провели разом з дітьми Полтавського обласного центру соціального захисту «Любисток» за «солодким столом»

Патрульна поліція Полтави

4 серпня в Україні відзначили другу річницю створення Національної поліції. У Полтаві відбувались різноманітні заходи з цього приводу: нагородження правоохоронців, виставка зброї, святковий концерт та інші.

Але, відбувся ще один захід до якого я був причетний у якості організатора. Мені доводиться тісно співпрацювати з патрульними міста Полтави для отримання достовірної інформації з першоджерела. А цього разу правоохоронці звернулись до мене з пропозицією про відзначення свого Свята корисно, разом з дітьми та «неформатно». Почави міркувати асоціативно. Свято, діти… Солодощі! Зателефонував Максиму Кривенко, співзасновнику мережі кондитерських «Цукерня» та розповів свою пропозицію про проведення свята. Максиму ідея сподобалась, ми домовились про час проведення заходу.

У призначений час до кондитерської під’їхав автобус з дітлахами з Полтавського обласного центру соціального захисту «Любисток». Тут їх вже чекали представники патрульної поліції Полтави: Марина Зінюха, Наталія Ширіпова та Денис Сідан.

Діти знали, що буде «солодке» свято у кондитерській, але їх чекав сюрприз – проїхатись у «справжній» поліцейській автівці. Я спостерігав цю картину. Діти були у захваті.

Поліція тадіти

Потім, для малечі влаштувала майстер-клас пані Людмила: діти «працювали» з шоколадом та зробили «власні» цукерки.

Кондитерська Полтави

А ще – розмалювали шоколадом Марину Зінюху.

Марина Зінюха

Марина Зінюха

Дітям дуже сподобалось, кожен з них отримав солодкий подарунок. Чи варто проводити подібні заходи? Мабуть, на це питання дав відповідь хлопчик, який був на «солодкому» святі з поліцейськими:

– Це найкращий день у моєму житті!

Прошу вибачення, що не зміг раніше викласти статтю. Але, гадаю, гарні справи ніколи не пізно висвітлювати та популяризувати.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Які котики) Дуже мило це все виглядає

2017-08-09
Нура
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: