Заробляти танцями в Туреччині – страшно чи ні?

Привіт, найкращим людям планети! Дуже давно поривалася, довго шукала сміливість і, нарешті-таки, здійснилося – народження мого блогу. Я живу в місті Полтава, мені 21 і мені пощастило вже знайти свою улюблену справу. Моїм величезним коханням є танець, він же – рушійна сила мого власного прогресу, джерело натхнення на життя і головний анти-стрес.

Зараз я у стані зборів на новий контракт у місто Анталія у складі танцювальної шоу-групи. За моїми плечима вже є 1 контракт. Справа у тому, що запитань на кшталт «як?», «що там?», «скільки?», «не страшно?», «а чи безпечно?» було на стільки багато, а уявлення моїх знайомих про такий тип заробітку на стільки віддаленими від реальності, що я не змогла відповідати розлого і достовірно про ці питання на вулицях при випадкових зустрічах. Тому я вирішила описувати «our life in Turkey» так, щоб, по-перше, розвіяти деякі міфи і страхи про роботу танцівницею у Туреччині, а, по-друге, звернути увагу на деякі аспекти такої роботи, щоб і справді не втрапити у неприємності.

Анна Біловод 3

То що ж ми там робимо?

Як і в минулому році я буду працювати танцівницею у складі шоу-групи, що виступає на сценах готелів середнього і високого класу. Все офіційно: живемо і працюємо легально, підписуємо нотаріально завірений контракт на півроку, у якому зазначено, що всі витрати на відкриття робочої візи, перельоти, проживання і харчування покладаються на роботодавця. Ми ж у свою чергу готуємо повноцінну шоу-програму, тривалість якої 45 хв. Я потрапила в танцювально-екстримальну команду, де ми танцюємо 5 номерів, а між ними 3 номери вправні хлопці на скейтах і велосипедах виробляють нереальні штуки на спеціально зібраних для них рампах. І виглядає це нереально крууутооо!

Анна Біловод 1

Виступаємо ми у 4-х і 5-ти зіркових готелях анталійського узбережжя, у таких містах як Анталья, Белек, Сіде і Кемер. Може у цьому році ще кудись завезуть) Ми маємо графік роботи на 2 тижні, впродовж яких готелі щодня змінюються, потім один вихідний і цикл починається спочатку.

Робочі будні

Графік дня зажди приблизно однаковий. У першій половині дня маємо тренування, вдосконалюємо шоу, що танцювальною мовою називається словом «чистка». Відпочиваючі готелів вибагливий і не завжди вдячний глядач (звичайно, за ту ціну, яку вони платять за путівку вони в праві вимагати акробатичні номери з дикими мишами)). Конкуренція з шоу інших фірм шалена, рівень досить високий. Ми маємо бути у ТОПі, щоб наше шоу купляли найкращі готелі і ми мали роботу.

Анна Біловод 7

У дні відпочинку – ходимо на пляж. На щастя, місце нашої локації знаходиться всього у 15 хв від узбережжя Середземного моря! Півроку поблизу воду – маленький рай для таких морефетишистів, як я! Коли ж набридає, а це стається рано чи пізно у будь-якому випадку, їздимо в місто.

Анна Біловод 5

Щоправда згадуєш, що ти ж біля моря живеш врешті-решт і тут купа гарнющих місць десь лише на початок другого місяця роботи… Так як спочатку весь вільний час банально пролежується під кондиціонером. Все таки акліматизація, звикання до великих навантажень і нового місця життя даються взнаки.

Наш робочий день починається з моменту виїзду в готель, це приблизно 17.30. Діставшись місця, починається збір реквізиту, коротка репетиція шоу, вона ж мовою танців «розводка» по сцені й підготовка костюмів. Незмінно о 19.00 ми йдемо вечеряти (хоч один прийом їжі відбувається стабільно, по режиму)). Ну не можна змовчати про те, що вечеря у ресторані один з найбільших бонусів нашого життя. Їжа, звичайно ж, прекрасна – шведський стіл! Я ж, зазвичай, атакую морепродукти і турецькі солодощі. Хоча, якщо чесно, танцюристи в момент скитання між рядами їжі з тарілочками в руках дуже нещасні люди… хочеться ж з’їсти ВСЕ, АЛЕ у тебе через півтори години шоу, тому наїстись не бажано. На сцені потрібна легкість, хай їй грець.

Анна Біловод 2

Після вишуканої трапези є час трошки відпочити і посидіти в Інтернеті через нормальний готельний WiFі, що простонародною мовою «залипнути». Як правило, цей час іде на зв’язок із рідними та скачування фільмів)).

Далі, за командою когось найбільш відповідального, починаємо готуватися до шоу. Бойовий, чи то пак сценічний, мейк-ап, розминка, наготувати паперових рушничків варто побільше, адже вони найкраще поглинають піт майже не шкодячи макіяжу (спостереження досвідчених). І о 21.30 оголошується Show timе!

Відпрацювали, збираємо реквізит, костюмчики і швидше додому. У ложман, (що турецькою означає «гуртожиток»), де ми живемо прибуваємо десь о 00.00, можливо пізніше. Тут головне не схибити – одразу ж розвісити вологі костюми на провітрювання і на цьому можна вважати робочий день завершеним. Ну і десь так 13 днів підряд.

Анна Біловод 8

Все це попереду! А поки, я будучи ще вдома в Україні, збираю валізи, вишукую, де шампунь на 3 грн дешевший і якісніші спортивні лосини. Чекаю відкриття візи й морально налаштовуюсь на довгу розлуку з домом.

Про те, що варто взяти з собою в Туреччину розкажу у наступному випуску! Якщо вам сподобався мій перший допис – ставне лайк, а якщо маєте купу питань – звертайтеся, розкажу все, що знаю!

Всім посмішок і нехай щодня танцює ваша душа!

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Плевать на запреты ) Больше фото и видео!

2017-04-07
Олег
Відповіcти
0

Мене ж виженуть з роботи)))

2017-04-07
Аннушка
0

Интересно, видосиков бы еще оттуда уже

2017-04-06
Толя
Відповіcти
0

Дякую!) Буду писати про наше життя і надалі!)
Відео в обмеженому доступі! Самі розумієте, це комерція, не можна!)

2017-04-06
Аннушка
0

Останні новини:

Читайте також: