My international people

Почала писати цей випуск у кав’ярні (звичайно ж, Старбакс) поруч зі​ справжніми письменниками. Вперше​ на власні очі бачила, як вони сидять у кав’ярні з ноутбуками та захоплено пишуть.

IMG_20170809_152840_553(1)

Найцікавіше у моєму житті, це талановиті люди та їх історії. Контракти буквально дарують мені можливості знайомитися з дивовижними персонажами з різних куточків планети. З минулого року в мене є знайомі з Куби, Казахстану, Узбекистану, Росії, Домінікани, Нової Гвінеї та Зімбабве. Цього року я стала багатшою на друзів із Туреччини, Марокко, Алжиру та Індії. Унікальні люди, з якими мене заводить доля, надихають та вчать простим речам – усі люди рівні, люди всіх континентів мають багато спільного і, зрештою, ми – єдині.

v-oZ242hN0U(1)

Зокрема, чи знали ви, що у школах бідної африканської країни, Зімбабве, англійську вивчають з 1-го по 13-ий (!!!) клас. І рівень володіння цією мовою кожним учнем знаходиться десь поруч із рівнем знань наших студентів-магістрантів філфаку. Крім того, усі програми та закони усіляко сприяють еміграції. Про це та багато іншого мені розповіли акробати олімпійського рівня Тіша, Кудзі та Саймон. До речі, жоден із них не знає, що таке буряк, хоча борщ, яким нас частували у їдальні їм до смаку.

received_1107320529323660(1)

received_1204431059629850(1)(1)

Вийнятково чутливими та уважними виявилися ось ці хлопці з Куби. Міло та Юніор є членами запасного складу олімпійської збірної Куби з легкої атлетики. Тому, їх фізична форма є результатом чистих тренувань та особливої дієти без жодних препаратів. Навіть протеїну вони ніколи не приймали, бо на Кубі його просто немає. І це вражає, бо, наприклад, Міло (з зачіскою у формі морозива) у шоу стрибає через велику скакалку з 5 дівчатами на собі 🙂

З англійською в них не так добре, проте добра душа та розуміючий погляд забезпечили легкість спілкування, яка лягла в основу довготривалої дружби.

А ще, я справді жодного разу не бачила їх без кілограму гелю на волоссі або разючого парфюму, навіть рано-вранці на сніданку. Вони просто не виходять зі своєї кімнати без цього. І це не broma (з іспанської – жарт).

received_187648801642237(1)

ikQdB_IVOe4(1)(1)

Справді пишаюся знайомством з цим усміхненим хлопцем. Це Ермініо Хуртадо – танцівник світового рівня, який​ виконує роль великого Майкла Джексона у присвяченому йому шоу. Коли ми випадково опинилися в компанії за одним столом, одразу знайшли спільну мову. Точніше, спільні причини для сміху, адже саме почуття гумору вирізняє його з усіх. Лише днем пізніше я дізналася, що це ж той самий Джексон і впевнилася у тому, що найталановитіші люди, зірки сцени, професіонали направду максимально прості, приємні й відкриті до спілкування з кожним. Особисто для мене, танцівниці, яка лише починає шлях дорогами артистично бізнесу, пам’ятати про це дуже важливо. Впевнена, що колеги-початківці мене розуміють.

Найцінніший месседж у моїй голові від Ермініо про те, що палка закоханість у свою справу, глибоке її розуміння та щоденне відточування майстерності незмінно приведуть тебе до високого професійного рівня твоєї мрії. А душевна простота, любов до людей, відкритість, доброта та самоконтроль наповнять життя сміхом та щастям Цей хлопець з Домінікани подарував особливу енергію, якої іноді нам так бракує у гонитві за успіхом.

FB_IMG_1506152745456(1)(1)

Чи може звичайна людина​ мати рентгенівський зір та цілющі руки? Ось цей добряк має. Акробат, майстер капуеро та конгфу, людина, яка складає кубик Рубіка за 2 хв з будь-якого положення, масажист, мануальщик, найкращий тренер зі стрейчингу з усіх моїх знайомих та мій хороший друг – Фоат з Алжиру.

Що ви б хотіли відчувати опинившись у лікаря у критичній ситуації? Довіру та спокій, скажуть вам усі спортсмени. Бо коли тобі дуже боляче, а ще більше страшно, єдине, що дає тобі спокій, це відчуття довіри до того, хто може тобі допомогти. Підтвердять усі травмовані нашого ложману (а це за півріччя майже всі), цілющі руки цього хлопця і впевнене «No problems!», а потім «If you are feeling pain – speak with me» – справжній порятунок. Саме таким має бути спортивний масажист: Фоат вміє притиснути рукою саме той м’яз, який болить, саме ту зв’язку, яка тягне і вправити саме той суглоб. І мені просто пощастило працювати з ним в одній команді.

До речі, він ще й надзвичайно сильний, може підняти мене однією рукою, як пір’їнку й виконує акробатичну доріжку довжиною у 37 стрибків. Чи можна не обожнювати свою роботу, якщо це знайомить тебе з унікальними людьми?

20170905_115652(1)(1)

Як педагог за покликанням і незакінченою освітою не могла залишити без уваги і цю талановиту турецьку дитину. Це Ізмаїл, йому лише 14 і він уже працює у нашому шоу бейміксером. Тобто цей хлопець щовечора бере до рук маленький велосипед без сидіння, одягає шолом і гасає по рампах на радість і захоплення публіки. Почав займатися цим видом спорту в 11, розповідає, що йому дуже подобалося спостерігати за дорослими бейміксерами, тому вирішив спробувати сам. “Я просто дивився, наче зачарований і намагався повторити. Мене ніхто не вчив”.

Ось так через 3 роки тренувань і 4 переломи кінцівок підліткове захоплення перетворилося на 1-ий робочий контракт у складі дорослої професійної шоу-групи. Коли талановиті діти йдуть за мрією – у них все виходить! І це надихає…

P70901-200726(1)

Чи є серед ваших знайомих чемпіони світу? Думаю, у де-кого, хто читає на «Трибуні» все ж є, і у мене теж. Ще й не просто знайома, а дорога мені подруга. У 19 років Настя стала чемпіонкою світу з диск

Чого можна повчитися у цієї тендітної дівчини? Бути позитивним, багато сміятися і «пахати». Стають чемпіонами люди з шаленою пристрастю й енергетикою. Знаходьте таких несамовитих серед натовпу й підзаряджайтеся!

P70808-162436(1)

Усі ми маємо одну творчу душу. Нами керує єдина мрія і мета – забезпечити собі гідний рівень життя улюбленою справою. У нас однакове бажання перетворити свою пристрасть у професію й змусити усіх повірити у серйозність нашої роботи.

У нас схожі проблеми, ми відчуваємо втому і біль абсолютно однаково. Сміх і плач звучать однаково на всіх континентах. Слова підтримки зрозумілі будь-якою мовою. Усі ми різні люди однієї планети. Коли ти це зрозумієш, ти відчуєш всесвітню любов і у цьому буде твоя особиста сила.

raUUqs-6Cs0(1)

IMG_0804

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Хоть тут я могу узнать как живут танцоры, акробаты и остальные люди, цель которых развлекать публику. Интересно было прочитать эти маленькие истории, которые создают общую картину.

2017-10-06
Илья
Відповіcти
0

Дякую!) На сторінці є ще 4 випуски про наше життя)
Поділіться,про що ще було б цікаво дізнатися!)

2017-10-06
Аннушка
0

Це просто шикарно! Стільки правильних і добрих слів про нелегку професію танцівників, акробатів і шоумейкерів)

2017-10-06
Іра
Відповіcти
0

Дякую!)
Поділіться про що ще,було б цікаво дізнатися?))

2017-10-06
Аннушка
0

Чудові історії різних людей! А ще помітно, що всі вони добрі та щирі.

2017-10-05
Діана
Відповіcти
0

Дякую:) дуже відповідально писати про чудових людей:)

2017-10-06
Аннушка
0

Останні новини:

Читайте також: