Емоційно-ейфорійний блог

Нереально швидко пролетіли 3 місяці нового, без перебільшень, кайфового турецького життя. Вдруге опинитися в Антальї виявилося суцільним задоволенням. Не знаю, чим спричинена така легкість, але цього року я відчуваю себе тут як удома. Турецька уже не здається набором звуків, а магазини та вулички не такі вже й однакові. Абсолютно невластива мені сміливість підкорювачки великого міста цього року наповнює мене через край і мені зовсім не лячно ходити самій та, навіть, вирішувати з турками буденні питання.

Вдруге опинитися в Антальї виявилося суцільним задоволенням

Вдруге опинитися в Антальї виявилося суцільним задоволенням

Напевне, розташування нашого ложману (з турецької «гуртожиток») зіграло тут вирішальну роль. На відміну від минулого разу, у цьому році я живу у звичайній багатоповерхівці спального району міста, а напроти живе звичайна турецька родина. Прикро, що зі сусідами туркам наразі ой як не пощастило. Артисти живуть у власному ритмі. Наш робочий день завершується після опівночі, а починається часто з тренування на вулиці близько 10-ї. Тому вранці, звичайно ж, вдень і вночі у нас на подвір’ї грає музика і чути голосні команди тренерів. На початку сезону місцеві жителі були у захваті й навіть знімали на телефон танцювальні видовища прямо зі свого вікна, але зараз, здається, вони знають нашу хореографію чи не краще нас, що їх не дуже надихає)).

2017-07-11_17.03.32

IMG_20170530_005146_871

Розкажу трошки про нову атмосферу за лаштунками робочого процесу. Тьфу, тьфу, тьфу – постукала по дереву, але саме «енергетика і атмосфера» – це ті властивості, які відрізняють мою команду від 2-х інших і роблять її саме «моєю». Зорі вилаштувались у правильний малюнок і люди з абсолютно різними характерами, стилями і настроєм зійшлися у третій команді. Об’єднані лише любов’ю до своєї справи, почуттям відповідальності за якість своєї роботи й абсолютно дурнуватим почуттям гумору. БІНГО! Виявляється, у творчих професіях, це все, що потрібно. Ділюся з вами особистою нотаткою з бекстейджу: «Емоції першого шоу не передати адекватними словами! Ми були неідеальні, ми переживали не на жарт, ми малу купу недороблених моментів, адже прилетіли лише вчора. Ми, якщо чесно, просто «провтикали» слідкувати за часом і пізно почали готуватися до шоу, тому майже не розігрілися… Але МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ! Усе визначив перший вихід на сцену, спочатку ми зарядили зал, а потім люди віддали нам свою енергетику. Нам допомагали: емоції, міміка, музика, освітлення, костюми й, головне, єдине відчуття абсолютної ейфорії від повернення на улюблену сцену. Я дякую з цей день!» … і за всі наступні..)

2017-07-10_19.16.17

IMG_20170708_232901_727

EF1icvQWxS4(1)

Та все ж, повертаючись в реальність, з метою максимально правдиво розкрити картину контрактної роботи, підготувала для вас невеличкий списочок обставин, до яких ви маєте бути готові, якщо надихнувшись емоційними відступами мого блогу, уже шукаєте собі контракт.

По-перше, робота у складі виїзної шоу-групи передбачає постійні довгі поїздки. Іноді здається, що половина твого життя проходить в автобусі (іноді без кондиціонера). Щонайменше 2,5 години у дорозі щодня. Враховуючи спекотну погоду це дуже втомлює.

Погода в Туреччині. Декілька днів поспіль більше, ніж +40 градусів. У мене все.

IMG_20170630_132729_592

Перші 7-10 днів, а також, у непередбачуваних обставинах, життя у режимі нон-стоп: сніданок – тренування – збір костюмів, обід – виїзд на шоу, репетиція на сцені, вечеря – show time – дорога додому – розбір костюмів – перегляд шоу – сон (замало).

Щоденні «звичайні» дії кожного робочого дня. Не посмію назвати своє життя рутинним, але попри яскравість і непередбачуваність нашої роботи, є те, що ви маєте робити з дня на день. Зокрема, це доглядати за костюмами, а також фарбуватись і робити зачіску на шоу. Якщо чесно, щовечірні перевтілення з нормальної дівчини на супернафарбовану кралю з накладними віями особисто мене не дратують. Не варто лукавити, приємно бачити себе у дзеркалі яскравою і спокусливою кожного вечора не зважаючи на те, якою б втомленою чи хворою ти не була вдень. Та повертаючись до питання неймовірної спеки, яка переслідує нас кожен день, варто зазначити, що фарбуватися у гримерці без кондиціонеру, все ж таки буває складно, а чіпляти щовечора важкий хвіст набридає. Проте, ці нетипові для звичайного життя речі, як раз і є звичайними складовими роботи артиста. Подобається вам це чи ні, ви маєте бути до цього готові. Я обираю насолоджуватись своєю роботою вповні!)

IMG_20170702_232724_397

Турки – щедрий і працьовитий народ свого настрою. Бути обачним у своїх діях, словах, емоціях і бажаннях – важлива складова, як твого особистого спокою, так і комфорту команди. Просто запам’ятайте це, зрозуміти можна лише після контракту.

Світ сцени без расових і гендерних упереджень. Усі єдині, відкриті й «як на долоні» один в одного від початку до самого кінця. P.s.: ви переодягаєтесь, харчуєтесь і відпочиваєте поруч із людьми різних національностей, культур, віросповідань і звичок. Окрім деякого первинного дискомфорту це ще й про захопливу інтернаціональну дружбу. Одна з улюблених фішок мого життя. Спілкування з жителями різних куточків планети розширює світовідчуття, життєве бачення й відкриває очі на багато речей.

До слова, повертаючись в Україну відчуваєш і сприймаєш людей трошечки інакше. Більшість моїх щасливих іншомовних знайомих із задоволенням жили б Україні, аргументуючи свої домисли тим, що у нас є прісна вода, продають одяг, не буває пекельної спеки і просто на вулицях міста є Інтернет. Переконуватись в актуальності для України висловлювання: «Краще там, де нас немає» було гірко. Цінуйте все те, чого вам вдосталь вистачає, аби бажати більшого.

Ну і, звичайно ж, їжа й готельні ландшафти, це суцільне естетичне задоволення. Потрібно й справді підготуватися до гірських, морських і сонячних пейзажів, вишуканих басейних краєвидів та розкішного готельного дизайну. Бувши впевненою у тому, що всі люди мистецтва за замовчуванням естети, це вам точно припаде до душі. Так, скептики праві: набридає усе. На щастя, не буває двох однакових заходів сонця.

2017-07-11_16.57.57

2017-07-11_17.08.22

2017-07-11_17.15.09

Насолоджуйтесь. І нехай танцює ваша душа!

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Жизнь в кайф . Люблю наблюдать за тем, как люди занимаются любимым для себя делом. Это самое главное, наверное.

2017-08-03
Нестуля Юрій
Відповіcти
0

Мабуть, є сенс жити виключно у такий спосіб) Дякую! Насолоджуйтесь кожним днем!)

2017-08-07
Аннушка
0

Класна стаття! Заряджає позитивом!)))

2017-08-03
Іра
Відповіcти
0

Велике дякую!) Це і була головна мета))

2017-08-07
Аннушка
0

Останні новини:

Читайте також: