Чотири речі, які ріднять всіх людей на планеті Земля

Є чотири речі, які ріднять всіх людей на планеті Земля. Це любов, час, музика і смерть. Всі ми споріднені душі. Нас поєднує любов один до одного, у нас мало часу щоб встигнути все до смерті, але хоча б один раз у житті, ви послухаєте восьму прелюдію Й.С. Баха або життєві рядки з пісні Елвіса Преслі. Музика подібно життю неймовірно швидко та кардинально змінюється.

Чотири речі, які ріднять всіх людей на планеті Земля

Чотири речі, які ріднять всіх людей на планеті Земля

Якщо в епоху Середньовіччя ще не самостійне музичне мистецтво було вже передовим і музику вважали зародком духовних та моральних якостей, то зараз, на мою думку, все напрочуд не так. Музика продалася. Темпи і ритми, мелодія і звуки, вони ідентичні у кожній пісні. Ніхто практично не вирізняється з цього апогею «музичної творчості».

Якщо Й.С.Бах винайшов «Добре Темперований Клавір» що допоміг нам зрозуміти що таке лад і що означає кожна «чорна і бєла» клавіші на фортепіано.

БАх

То що ви можете стверджувати про Адель чи Кеті Пері? Хтось із сучасників буде вважати їх співаками, які знали свою справу і були цікавими виконавцями, а що думаєте ви?

Що вони принесли у музику яка є безсмертним і геніальним мистецтвом…

Kety Perry (Katheryn Elizabeth Hudson)

Kety Perry (Katheryn Elizabeth Hudson)

ADELE (Adele Laurie Blue Adkins)

ADELE (Adele Laurie Blue Adkins)

Та взяти взагалі всю естрадну творчість(теперішню)!

Окрім одиниць справжніх талантів, люди обирають Бібера.

Вони звичайні люди які колись схопились за можливість, але зараз цих можливостей…як машин на автостраді Київ-Харків.

Ти мрієш про велику сцену? Ти маєш гроші? Ти новий Моцарт в кінці кінців! Тоді «Голос країни» втілить твою мрію у життя!

Що??

STOP STOP STOP

Невже вони думають що Монатік, Тіна Кароль, Іван Дорн привнесли щось геніально-незабутнє? Може у ваших очах воно й так… Але вони ніколи не опиняться в списку «100 найвеличніших безсмертних музикантів» вони ніколи не будуть стояти поряд з Led Zeppelin або Jonny Cash або Nirvana або Jack Wilson або Bob Dylan, Chuck Berry, Jimmy Hendrix або Louis Armstrong…деякі люди навіть не чули про них…

Johny Cash

Johny Cash

Chuck Berry

Chuck Berry

Ivan Dorn

Ivan Dorn

Jimmy Hendrix

Jimmy Hendrix

Louis Armstromg

Louis Armstromg

Зараз говорять:»Не можна сперечатися з людиною про смаки. Бо це 21 століття, у нас є право висловити думку на будь-якій мові,у будь-якому контексті і написати все що нам заманеться.» Тоді коли у середньовічній Європі була одноголосно музика у церкві Григоріанського типу.

Музика була неповторною але такою різною… до знакового входження до поп-культури

«World music»-що спиралося на елементи етнічної музики всі народів.

Завдяки інтенсивним пошукам нових композиторських засобів що привели до значного розширення застосування тональності, а в творчості ряду композиторів — до повної відмови від тональної системи та винайдення нових засобів звуковисотної організації, напр. додекафонії, а пізніше — серіалізму.

Оце і все. Тут справжньому мистецтву прийшов переломний кінець. Все заради чого жили великі композитори і величні музиканти свого часу, все відійшло в забуття. Величні, зцілюючі звуки замінили-машини. Індивідуальність музичної композиції у наш час і у час, коли чотирьом композиторам а саме: Г. Малера, Р. Штрауса, С.Рахманінова, К. Шимановського виникають нові напрямки: експресіонізму, неокласицизму, імпресіонізму. Всі шукають індивідуальні композиторські стилі, тоді коли у наш час за нас все робить базовий аудіо-набір у лептопі.

Гюстав Малер

Гюстав Малер

Сергій Рахманінов

Сергій Рахманінов

Я вирішила дізнатися точку зору Андрія Савіна задавши йому 6 питаннь відповіді на які були змістовні і суперечливо цікаві!

Анастасія: Чи прийшов кінець музиці, як неповторному зцілюючому мистецтву, після винайдення техніки звукозапису, навідміну від живого прослуховування?

Андрій: Я вважаю, що такі речі як звукозапис, покращують звучання і роблять його доступнішим. Адже за допомогою таких технологій, будь-яка людина може прослуховувати музику де б вона не знаходилася. Бо музика нам потрібна скрізь, я вважаю. Але живий виступ це зовсім інше. Ніколи і ніхто не зможе цього замінити, ніякий звукозапис не зможе витіснити. Я вважаю, що музикант цінується тим, як він виконує свої пісні наживо, те, як він їх доносить.

Анастасія: Найвеличніші музиканти для тебе. Їх внесок у музичне мистецтво. І чим, на твою думку вони запам’ятаються?

Андрій: Для мене, великі музиканти ,музиканти які зачіпають серця людей, і не просто співають свої пісні, але змушують слухача переживати разом з ним.

Елвіс Преслі один з моїх фаворитів.

Джазова діва Етта Джеймс, Рей Чарльз…

Etta James

Etta James

Ray Charles

Ray Charles

Кожен з цих людей зробив свій внесок у музику. Вони співали про життя, вони співали по-справжньому…

Із сучасних виконавців я люблю групу «Twenty one pilots» я звичайно не впевнений, що вони залишаться на віки, але моє серце ці хлопці підкорили.

«Twenty one pilots»

«Twenty one pilots»

Вони цілком відображають думки нашого покоління невпевненої у собі молоді, яка не знає, що робити і як жити.

Музикант і співак, який стає близький до людей і їх проблем. Музикант, який ніби проникає всередину тебе і співає про те, що ти відчуваєш. Це те, що наділяє музику цілющою силою.

Анастасія: В чому для тебе полягає індивідуальність музичної композиції у наш час?

Андрій: У наш час, індивідуальності додає музиці як раз те, що автор співає, і розуміє, про що співає.

Він здатен донести і розповісти про це людям. Не просто заспівати, а зробити це так, щоб йому повірили. Тому що був час, таке є і зараз, як «співати на замовлення». Виконавцю пишуть пісню, але він навіть не вникає в неї, не передає, не переживає. Музикант, співак і виконавець, як актор, повинен вжитися та увійти в цю пісню, щоб сенс кожного рядка і слова пронизав його з ніг до голови.

«Індивідуальність музики-завжди у переживаннях.»

Тому що кожен переживає її по-різному, а от що робить її індивідуальною, так це переживання. «Індивідуальність музики у тому, що вона як універсальний ключ,здатна знайти доступ до будь-якого серця.»

В один момент вона здатна зцілити, в іншій розвеселити, дарувати надію і сили, або злістю та розчаруванням.

Ось, що робить музику індивідуальною, для кожного вона своя.

П: Кого з сучасних виконавців, ти б міг віднести до списку «100 найвеличніших та безсмертних музикантів?»

В: Звичайно ж групу «Twenty one pilots» це лише суб’єктивна думка.

Але те, що роблять ці хлопці, і як вони це роблять, дуже мене надихає.

Співачка Адель, яка має дуже високі результати за статистикою світової популярності , вона майже обігнала гурт «The Beatles». Так само, я думаю, що Лара Фабіан.

Але взагалі, це дуже серйозне питання і так просто відповісти я на нього не можу.

Анастасія: Який твій погляд на сучасну музику і на музику як вид духовного розвитку у минулих століттях,епохах.

Андрій: Звичайно, сучасна музика відрізняється від музики минулих років багатством жанрів і можливостями, які ми сьогодні маємо.

Андрій, лідер гурту "Malvin"

Андрій, лідер гурту «Malvin»

Не можу сказати що раніше було крутіше.

Хоча я люблю рок-н-рол і джаз, і може хотів би жити в ті часи, але, як кажуть: «На смак і колір всі фломастери різні». Кожне сторіччя музика відображала те, що відбувалося в ту чи іншу епоху. Музика говорила бажаннями людей і тлумачила про реальність того часу, оспівуючи ідеали того часу.

Звичайно, раніше, музика була більш піднесена. Раніше не співали про секс і розпусту у відкриту і це мене засмучує.

«Музика – сильний важіль впливу, навіть Біблія говорить, що віра від слухання.»

Те, що ми чуємо і у що ми віримо, змушує нас потім так чинити. В наш час є виконавці, які несуть своєю творчістю висококультурні цінності. Але, як ми бачимо, в більшості своїй немає. Я помічаю, що зараз йде війна і протистояння цих речей і я на стороні високої!

П: Як гадаєш, характерне поєднання різних музичних стилів та жанрів , це і є «високе мистецтво»?

В: Я ось думаю.

«Ми – люди, створили шаблон музики і називаємо його «високе мистецтво» і судимо, кого відносити сюди, а кого-ні. Насправді це поняття дуже широке. Звичайно, «високе мистецтво» це не співати про секс і хіть. Але так само, високе мистецтво, це не якийсь певний жанр типу опери. Якщо так подумати…Що робить мистецтво високим? – сенс.

«Сенс, котрий люди вкладають в музику, текст і свої пісні. Ось що робить мистецтво-високим.»

Я вважаю, що не важливо, який жанр оберуть для пісні. На мою думку можна об’єднати стилі і це буде вдалим експериментом. Якщо ця пісня наповнена глибоким змістом і змушує людей задуматись…

Адже «Музика може атрофувати людський мозок, і повертати його до тваринних інстинктів: задоволення, їжа, розмноження. Але змістовне навантаження пісні дозволяє людині думати і отримувати відповіді.»

Треба завжди пам’ятати про те, що дали нам великі.Тому що від чого біжимо, до того, в кінці-кінців-повертаємося.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Ми люди – усі різні. І це прекрасно. Серед молоді є думаючі і змістовні люди, і їх достатньо багато, і це радує. Дякую за статтю.,

2017-01-03
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: